satın almak BYCHPS ile LC5521D
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | - |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 20V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | AC DC Offline Switcher |
| Topoloji: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-DIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Diğer isimler: | LC5521D DK |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LC5521D |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher 8-DIP |
| karartma: | - |
| Açıklama: | IC LED DRIVER OFFL SWITCHER 8DIP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |