satın almak BYCHPS ile LD1086D2TTR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | Adj to 1.25V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 30V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 1.3V @ 1.5A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | D2PAK |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Adjustable |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diğer isimler: | 497-3566-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 32 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LD1086D2TTR |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adj to 1.25V 1.5A D2PAK |
| Açıklama: | IC REG LDO ADJ 1.5A D2PAK |
| Akım - Çıkış: | 1.5A |
| Akım - Limiti (Min): | - |
| Email: | [email protected] |