satın almak BYCHPS ile LD1086V33-DG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 30V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 1.3V @ 1.5A |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LD1086V33-DG |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1.5A |
| Açıklama: | IC REG LIN 3.3V 1.5A |
| Akım - Çıkış: | 1.5A |