satın almak BYCHPS ile LD29300D2T18R
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.8V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 14V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.4V @ 3A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | D2PAK |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diğer isimler: | 497-1504-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LD29300D2T18R |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 3A D2PAK |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.8V 3A D2PAK |
| Akım - Çıkış: | 3A |