satın almak BYCHPS ile LD29300P2M15
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.5 V ~ 14 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | P2PAK-4 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | LD29300P2M15 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 3A P2PAK-4 |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.5V 3A P2PAK-4 |
| Akım - Çıkış: | 3A |