satın almak BYCHPS ile LD39130SJ41R
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 4.1V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.3V @ 300mA |
| Paket / Kutu: | 4-UFBGA, FCBGA |
| Diğer isimler: | 497-14211-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | LD39130SJ41R |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 4.1V 300mA 4-FlipChip (.69x.69) |
| Açıklama: | IC REG LDO 4.1V 0.3A FLIPCHIP |
| Akım - Çıkış: | 300mA |