satın almak BYCHPS ile LF120CPT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 12V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 16V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.4V @ 500mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PPAK |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LF120CPT |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 500mA PPAK |
| Açıklama: | IC REG LDO 12V 0.5A PPAK |
| Akım - Çıkış: | 500mA |