satın almak BYCHPS ile LF411ACH/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 10 V ~ 44 V, ±5 V ~ 22 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 300µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-99-8 |
| Dönüş oranı: | 15 V/µs |
| Dizi: | BI-FET II™ |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-99-8 Metal Can |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | *LF411ACH *LF411ACH/NOPB LF411ACH LF411ACH-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LF411ACH/NOPB |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 4MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | J-FET Amplifier 1 Circuit TO-99-8 |
| Açıklama: | IC OPAMP JFET 4MHZ TO99-8 |
| Güncel - Tedarik: | 1.8mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Güncel - Giriş Bias: | 50pA |
| Amplifikatör Tipi: | J-FET |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |