satın almak BYCHPS ile LFJ600602C
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Box Lug |
| Dizi: | LF |
| Diğer isimler: | LFJ600602CLF LFJ600602CLF-ND |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LFJ600602C |
| Sigorta Tipi: | Holder |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | - |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | Class J |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Holder 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Açıklama: | FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL |
| Güncel Beğeni: | 60A |
| İletişim Malzeme: | - |
| Email: | [email protected] |