LGY2C222MELC
LGY2C222MELC
Parça Numarası:
LGY2C222MELC
Üretici firma:
Nichicon
Açıklama:
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Veri Sayfası:
LGY2C222MELC.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile LGY2C222MELC
Garanti ile satın alın
Özellikler
Voltaj derecesi:160V
Hata payı:±20%
Dağı Kara Boyutu Yüzey:-
Boyut / Boyut:1.378" Dia (35.00mm)
Dizi:LGY
titrek elektrik akımı:2.9A @ 120Hz
polarizasyon:Polar
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial, Can - Snap-In
Çalışma sıcaklığı:-40°C ~ 105°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici parti numarası:LGY2C222MELC
Ömür boyu @ Sıcaklık.:7000 Hrs @ 105°C
kurşun Aralığı:0.394" (10.00mm)
Empedans:-
Yükseklik - Oturmalı (Max):2.047" (52.00mm)
Genişletilmiş Açıklama:2200µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Açıklama:CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
kapasitans:2200µF