satın almak BYCHPS ile LH600301P
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Dizi: | LH |
| Diğer isimler: | LH60030-1P |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LH600301P |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | NLS, RLS |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Açıklama: | FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS |
| Güncel Beğeni: | 30A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |