satın almak BYCHPS ile LJ60030ACR
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Box Lug |
| Dizi: | LJ |
| Diğer isimler: | LJ60030-ACR |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | - |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LJ60030ACR |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | Class J |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 30A 600V Circuit Cartridge DIN Rail |
| Açıklama: | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
| Güncel Beğeni: | 30A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |