satın almak BYCHPS ile LM2462TA/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 60 V ~ 85 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220-11 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-11 (Formed Leads) |
| Diğer isimler: | *LM2462TA *LM2462TA/NOPB LM2462TA LM2462TA-ND LM2462TANOPB LM2462TANOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM2462TA/NOPB |
| arayüzey: | - |
| Ekran tipi: | CRT |
| Rakamlar veya Karakterler: | - |
| Açıklama: | IC CRT DVR TRIPLE 3NS TO220-11 |
| Güncel - Tedarik: | 63mA |
| yapılandırma: | - |
| Email: | [email protected] |