satın almak BYCHPS ile LM2485NA/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 170 V ~ 230 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-DIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Diğer isimler: | *LM2485NA *LM2485NA/NOPB LM2485NA LM2485NA-ND LM2485NANOPB LM2485NANOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM2485NA/NOPB |
| arayüzey: | - |
| Ekran tipi: | CRT |
| Rakamlar veya Karakterler: | - |
| Açıklama: | IC TRIPLE BIAS CLAMP 220V 24-DIP |
| Güncel - Tedarik: | 3.1mA |
| yapılandırma: | - |
| Email: | [email protected] |