satın almak BYCHPS ile LM25066PSQ/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.9 V ~ 17 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-WQFN (4x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 296-40161-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM25066PSQ/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Base Station-Networking Line Cards, Servers PMIC 24-WQFN (4x5) |
| Açıklama: | IC POWER MANAGEMENT 24WQFN |
| Güncel - Tedarik: | 5.8mA |
| Uygulamalar: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |