satın almak BYCHPS ile LM2575T-3.3/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 4V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 40V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220-5 |
| Dizi: | SIMPLE SWITCHER® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-5 |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | *LM2575T-3.3/NOPB LM2575T33NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM2575T-3.3/NOPB |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 52kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-220-5 |
| Açıklama: | IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5 |
| Akım - Çıkış: | 1A |