satın almak BYCHPS ile LM2585S-12
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 12V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 4V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 40V |
| Topoloji: | Boost, Flyback, Forward Converter |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DDPAK/TO-263-5 |
| Dizi: | SIMPLE SWITCHER® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | LM2585S-12 |
| Görev, işlev: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 100kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Açıklama: | IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO263 |
| Akım - Çıkış: | 3A (Switch) |
| Email: | [email protected] |