satın almak BYCHPS ile LM26480SQ-AA/NOPB
Garanti ile satın alın
| İdare'nin w /: | No |
|---|---|
| / Sequencer w: | No |
| / LED Sürücü w: | No |
| Gerilim / Akım - Çıkış 3: | 1 V ~ 3.5 V, 300mA |
| Gerilim / Akım - Çıkış 2: | 1 V ~ 3.3 V, 1.5A |
| Gerilim / Akım - Çıkış 1: | 0.8 V ~ 2 V, 1.5A |
| Gerilim - Tedarik: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Topoloji: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-WQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | LM26480SQ-AA/NOPBTR LM26480SQ-AATR LM26480SQ-AATR-ND LM26480SQAANOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM26480SQ-AA/NOPB |
| Görev, işlev: | Any Function |
| Frekans - Anahtarlama: | 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 4 Output Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) 2MHz 24-WFQFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG QD BUCK/LINEAR 24WQFN |
| Email: | [email protected] |