satın almak BYCHPS ile LM2674N-12/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 12V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 6.5V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 40V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-PDIP |
| Dizi: | SIMPLE SWITCHER® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | 296-39744-5 LM2674N-12/NOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM2674N-12/NOPB |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 260kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Açıklama: | IC REG BUCK 12V 0.5A 8-DIP |
| Akım - Çıkış: | 500mA |