satın almak BYCHPS ile LM2676T-12/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 12V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 8V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 40V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220-7 |
| Dizi: | SIMPLE SWITCHER® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-7 (Formed Leads) |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | *LM2676T-12/NOPB LM2676T12NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM2676T-12/NOPB |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 260kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-220-7 (Formed Leads) |
| Açıklama: | IC REG BUCK 12V 3A TO220-7 |
| Akım - Çıkış: | 3A |