satın almak BYCHPS ile LM27402SQ/NOPB
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-WQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 16-WQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 1 |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | LM27402SQ/NOPBDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 33 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM27402SQ/NOPB |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz ~ 1.2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 16-WQFN (4x4) |
| Görev Döngüsü (Maks.): | 95% |
| Açıklama: | IC REG CTRLR BUCK 16WQFN |
| Kontrol Özellikleri: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Saat Senkronizasyonu: | Yes |
| Email: | [email protected] |