satın almak BYCHPS ile LM2907MX-8/NOPB
Garanti ile satın alın
| tip: | Frequency to Voltage |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | *LM2907MX-8/NOPB LM2907MX-8/NOPBTR LM2907MX8NOPB |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM2907MX-8/NOPB |
| doğrusallık: | ±0.3% |
| tam Ölçekli: | - |
| Frekans - Max: | 10kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Frequency to Voltage Converter IC 10kHz ±0.3% 8-SOIC |
| Açıklama: | IC CONVERTER FREQ-VOLTAGE 8-SOIC |
| Email: | [email protected] |