satın almak BYCHPS ile LM2937IMPX-15/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 15V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 26V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 1V @ 500mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-223-4 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-261-4, TO-261AA |
| Diğer isimler: | *LM2937IMPX-15/NOPB LM2937IMPX-15/NOPBTR LM2937IMPX15NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| Üretici parti numarası: | LM2937IMPX-15/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 15V 400mA SOT-223-4 |
| Açıklama: | IC REG LDO 15V 0.4A SOT223 |
| Akım - Çıkış: | 400mA |