satın almak BYCHPS ile LM2990T-5.0/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | -5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Down to -26V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.6V @ 1A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220-3 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Negative Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 |
| Diğer isimler: | *LM2990T-5.0/NOPB LM2990T50NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM2990T-5.0/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed Output -5V 1.8A TO-220-3 |
| Açıklama: | IC REG LDO -5V 1.8A TO220-3 |
| Akım - Çıkış: | 1.8A |
| Akım - Limiti (Min): | - |
| Email: | [email protected] |