satın almak BYCHPS ile LM3447MT/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 7.5V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 17.5V |
| Gerilim - Çıkış: | 19V |
| tip: | AC DC Offline Switcher |
| Topoloji: | Flyback |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-35778-5 LM3447MT/NOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM3447MT/NOPB |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Sıklık: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Flyback Triac Dimming 14-TSSOP |
| karartma: | Triac |
| Açıklama: | IC LED DRIVER OFFL DIM 14TSSOP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Uygulamalar: | Lighting |
| Email: | [email protected] |