satın almak BYCHPS ile LM3480IM3X-12
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 12V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 30V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.9V @ 100mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-3 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Diğer isimler: | LM3480IM3X-12TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM3480IM3X-12 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 100mA SOT-23-3 |
| Açıklama: | IC REG LDO 12V 0.1A SOT23-3 |
| Akım - Çıkış: | 100mA |