satın almak BYCHPS ile LM3620M5-8
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 30V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Diğer isimler: | LM3620M5-8TR |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM3620M5-8 |
| arayüzey: | - |
| Hata Koruması: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Lithium-Ion SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC CTRLR LITH BATT CHRGR SOT23-5 |
| Mevcut - Şarj Etme: | - |
| Güncel şarj - Max: | - |
| Akü Paketi Voltajı: | 8.4V |
| pil Kimya: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |