satın almak BYCHPS ile LM3622AMX-4.2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 24V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | *LM3622AMX-4.2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | LM3622AMX-4.2 |
| arayüzey: | - |
| Hata Koruması: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Lithium-Ion 8-SOIC |
| Açıklama: | IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant |
| Güncel şarj - Max: | - |
| Akü Paketi Voltajı: | 4.2V |
| pil Kimya: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |