satın almak BYCHPS ile LM4121AIM5X-ADJ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.216V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 12V |
| Gerilim - Giriş: | 1.5 V ~ 12 V |
| Hata payı: | ±0.2% |
| sıcaklık Katsayısı: | 50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | Series |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Gürültü - 10Hz ila 10kHz: | 30µVrms |
| Gürültü - 0.1Hz ila 10Hz: | 20µVp-p |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM4121AIM5X-ADJ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Series Voltage Reference IC 12V ±0.2% 5mA SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC VREF SERIES ADJ SOT23-5 |
| Güncel - Tedarik: | 275µA |
| Akım - Çıkış: | 5mA |
| Güncel - Katot: | - |
| Email: | [email protected] |