satın almak BYCHPS ile LM4128CMFX-1.8
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.8V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş: | 2.2 V ~ 5.5 V |
| Hata payı: | ±0.5% |
| sıcaklık Katsayısı: | 100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | Series |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Gürültü - 10Hz ila 10kHz: | - |
| Gürültü - 0.1Hz ila 10Hz: | 170µVp-p |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM4128CMFX-1.8 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 |
| Güncel - Tedarik: | 100µA |
| Akım - Çıkış: | 20mA |