satın almak BYCHPS ile LM4663MT/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TSSOP |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Diğer isimler: | *LM4663MT *LM4663MT/NOPB LM4663MT LM4663MT-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 2.1W x 2 @ 4 Ohm |
| Üretici parti numarası: | LM4663MT/NOPB |
| Özellikler: | Depop, Shutdown, Thermal Protection |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class D 24-TSSOP |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 2.1W D 24TSSOP |
| Email: | [email protected] |