satın almak BYCHPS ile LM4674TLX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-DSBGA |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-WFBGA, DSBGA |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | 296-43231-2 LM4674TLX LM4674TLX-ND LM4674TLX/NOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 2.5W x 2 @ 4 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM4674TLX/NOPB |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, PWM, Short-Circuit Protection, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 16-DSBGA |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 2.5W D 16USMD |
| Email: | [email protected] |