satın almak BYCHPS ile LM48310SD/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-WSON (3x3) |
| Dizi: | Boomer®, PowerWise® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) |
| Diğer isimler: | LM48310SD/NOPBTR LM48310SDNOPB LM48310SDTR LM48310SDTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 2.6W x 1 @ 4 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM48310SD/NOPB |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, E²S, Short-Circuit Protection, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 10-WSON (3x3) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 2.6W MONO 10SON |
| Email: | [email protected] |