satın almak BYCHPS ile LM48411TL/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-DSBGA |
| Dizi: | Boomer®, PowerWise® |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 16-WFBGA, DSBGA |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | 296-36615-6 LM48411TL/NOPBDKR LM48411TL/NOPBDKR-ND LM48411TLDKR LM48411TLDKR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 2.5W x 2 @ 4 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM48411TL/NOPB |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, E²S, Short-Circuit Protection, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 16-DSBGA |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 2.5W D 16DSBGA |
| Email: | [email protected] |