satın almak BYCHPS ile LM4851LQ/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.6 V ~ 5 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-WQFN (4x5) |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Diğer isimler: | *LM4851LQ LM4851LQ LM4851LQ/NOPBTR LM4851LQNOPB LM4851LQNOPBTR LM4851LQNOPBTR-ND LM4851LQTR LM4851LQTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 1.5W x 1 @ 4 Ohms; 115mW x 2 @ 32 Ohms |
| Üretici parti numarası: | LM4851LQ/NOPB |
| Özellikler: | Depop, Shutdown, SPI, Thermal Protection, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class AB 24-WQFN (4x5) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 1.5W MONO 24QFN |
| Email: | [email protected] |