satın almak BYCHPS ile LM4881N/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-PDIP |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | *LM4881N *LM4881N/NOPB LM4881N LM4881N-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 300mW x 2 @ 8 Ohm |
| Üretici parti numarası: | LM4881N/NOPB |
| Özellikler: | Shutdown, Thermal Protection |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 8-PDIP |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR .3W STER 8DIP |
| Email: | [email protected] |