satın almak BYCHPS ile LM49100GRX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 25-CSBGA (3x3) |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 25-TFBGA, CSPBGA |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Diğer isimler: | LM49100GRX LM49100GRX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 1.575W x 1 @ 8 Ohm; 72mW x 2 @ 16 Ohm |
| Üretici parti numarası: | LM49100GRX/NOPB |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, I²C, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class AB 25-CSBGA (3x3) |
| Açıklama: | IC AUDIO SUBSYSTEM AB 25CSBGA |
| Email: | [email protected] |