satın almak BYCHPS ile LM5021NA-1
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 30 V |
|---|---|
| Gerilim - Çalıştırma: | 20V |
| Gerilim - Arıza: | - |
| Topoloji: | Flyback, Forward |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-PDIP |
| Dizi: | - |
| Güç (Watt): | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış izolasyonu: | Isolated |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM5021NA-1 |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Frekans - Anahtarlama: | Up to 1MHz |
| Hata Koruması: | Current Limiting, Over Load |
| Genişletilmiş Açıklama: | Converter Offline Flyback, Forward Topology Up to 1MHz 8-PDIP |
| Görev döngüsü: | 80% |
| Açıklama: | IC CTLR PWM AC-DC 8-MDIP |
| Kontrol Özellikleri: | Frequency Control, Soft Start, Sync |
| Email: | [email protected] |