satın almak BYCHPS ile LM53601LQDSXTQ1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 3.8V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 36V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-WSON (3x3) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100 |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | 296-43384-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM53601LQDSXTQ1 |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 2.1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 1A 10-WFDFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG BUCK 5V 1A SYNC 10WSON |
| Akım - Çıkış: | 1A |
| Email: | [email protected] |