satın almak BYCHPS ile LM9072SX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 6 V ~ 27 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-263-9 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-263-10 (9 Leads + Tab) |
| Diğer isimler: | *LM9072SX |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | LM9072SX |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 350mA, 80mA TO-263-9 |
| Açıklama: | IC REG LDO 5V 0.35/80MA TO263-9 |
| Akım - Çıkış: | 350mA, 80mA |
| Akım - Limiti (Min): | - |
| Email: | [email protected] |