satın almak BYCHPS ile LM96063CISD/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Topoloji: | ADC (Sigma Delta), Comparator, Fan Speed Counter, Register Bank |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-WSON (3x3) |
| Dizi: | - |
| sensör Tipi: | Internal and External |
| algılama Sıcaklık: | 25°C ~ 125°C, External Temperature |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 2-Wire SMBus |
| çıktı Fan: | Yes |
| çıkışı Alarm: | Yes |
| Diğer isimler: | 296-40261-2 LM96063CISD/NOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM96063CISD/NOPB |
| Görev, işlev: | Fan Control, Temp Monitor |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fan Control, Temp Monitor 25°C ~ 125°C, External Temperature Internal and External Sensor 2-Wire SMBus Output 10-WSON (3x3) |
| Açıklama: | IC DIODE/DGTL TEMP SENSOR 10WSON |
| Hassasiyet: | ±6°C Local(Max), ±3°C Remote(Max) |
| Email: | [email protected] |