satın almak BYCHPS ile LM98725CCMT/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 3 V ~ 3.6 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 56-TSSOP |
| Dizi: | - |
| Güç (Watt): | 755mW |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Diğer isimler: | LM98725CCMT LM98725CCMT-ND LM98725CCMTNOPB |
| Kanal Sayısı: | 3 |
| Bit sayısı: | 16 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM98725CCMT/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3 Channel AFE 16 Bit 755mW 56-TSSOP |
| Açıklama: | IC TIMING GENERATOR/SSCG 56TSSOP |
| Email: | [email protected] |