satın almak BYCHPS ile LMC568CN
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 9 V |
|---|---|
| tip: | Clock Generator |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-PDIP |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:1 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| PLL: | Yes |
| Çıktı: | Clock |
| Diğer isimler: | *LMC568CN LMC568 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LMC568CN |
| Giriş: | Clock |
| Frekans - Max: | 700kHz |
| Bölücü / Çarpan: | Yes/No |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | No/No |
| Açıklama: | IC PHASE LOCK LOOP LP 8-DIP |
| Email: | [email protected] |