satın almak BYCHPS ile LMH1251MT/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Devresi: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Diğer isimler: | *LMH1251MT/NOPB LMH1251MTNOPB LMH1251MTNOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 2:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMH1251MT/NOPB |
| Özellikler: | HSYNC, RGB, VSYNC |
| Genişletilmiş Açıklama: | Video Switch IC 1 Channel 24-TSSOP |
| Açıklama: | IC RGBHV CONV/2:1 VID SW 24TSSOP |
| Uygulamalar: | Video |
| -3dB Bant Genişliği: | 400MHz |
| Email: | [email protected] |