satın almak BYCHPS ile LMH6618MKE/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 11 V, ±1.35 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 100µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-6 |
| Dönüş oranı: | 57 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Diğer isimler: | LMH6618MKE/NOPBDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMH6618MKE/NOPB |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 65MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-6 |
| Açıklama: | IC OPAMP VFB 65MHZ RRO 6SOT |
| Güncel - Tedarik: | 1.35mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 35mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 1.5µA |
| Amplifikatör Tipi: | Voltage Feedback |
| -3dB Bant Genişliği: | 140MHz |
| Email: | [email protected] |