satın almak BYCHPS ile LMK00101SQ/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.375 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| tip: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Translator |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-WQFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 3:10 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Çıktı: | LVCMOS, LVTTL |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMK00101SQ/NOPB |
| Giriş: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL, SSTL, Crystal |
| Frekans - Max: | 200MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Translator IC 200MHz 32-WFQFN Exposed Pad |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/No |
| Açıklama: | IC CLK BUFFER 3:10 200MHZ 32WQFN |
| Email: | [email protected] |