satın almak BYCHPS ile LMP8481MM-T/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 4.5 V ~ 76 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 80µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| Dönüş oranı: | 1 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | 296-40286-2 LMP8481MM-T/NOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMP8481MM-T/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 8-VSSOP |
| Açıklama: | IC AMP CURRENT SENSE 8VSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 88µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Güncel - Giriş Bias: | 6.3µA |
| Amplifikatör Tipi: | Current Sense |
| -3dB Bant Genişliği: | 270kHz |
| Email: | [email protected] |