satın almak BYCHPS ile LMP8602MAX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 150µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dönüş oranı: | 0.83 V/µs |
| Dizi: | LMP® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | LMP8602MAX LMP8602MAX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMP8602MAX/NOPB |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 60kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Açıklama: | IC OPAMP CURR SENSE 60KHZ 8SOIC |
| Güncel - Tedarik: | 1.1mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 48mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 0.04pA |
| Amplifikatör Tipi: | Current Sense |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |