satın almak BYCHPS ile LMR14030SQDDAQ1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 0.8V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 28V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 4V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 40V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO PowerPad |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | 296-43687 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMR14030SQDDAQ1 |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 3.5A 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Açıklama: | IC REG BUCK ADJ 3.5A 8SOIC |
| Akım - Çıkış: | 3.5A |
| Email: | [email protected] |