satın almak BYCHPS ile LMX2326TM/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | PLL Frequency Synthesizer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP |
| Dizi: | PLLatinum™ |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 2:1 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Çıktı: | CMOS |
| Diğer isimler: | *LMX2326TM LMX2326TM LMX2326TM-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LMX2326TM/NOPB |
| Giriş: | CMOS |
| Frekans - Max: | 2.8GHz |
| Bölücü / Çarpan: | Yes/No |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | No/No |
| Açıklama: | IC FREQ SYNTHESIZER 16-TSSOP |
| Email: | [email protected] |